Místo, kde lze strávit klidnou dovolenou, svatební cestu, romantický víkend nebo jen pohodový večer...

Apartmá Krkonoše

čp.86
Martinice v Krkonoších
51232
+420 724 010 877
info@apartma-krkonose.cz

O nás

Jedná se o novou ubytovací kapacitu uvedenou do provzu po celkové rekonstrukci v roce 2013. Apartmá bylo vybaveno nadstandardním zařízením. Nocleh strávíte na tom nejlepším, co se v Čechách vyrábí. Postelí od místního truhláře počínaje, přes matrace a kvalitními lůžkovinami konče. 
Kuchyňský kout je vybaven moderními spotřebiči, běžným nádobím a kuchyňským náčiním.
Útulně zařízená koupelna v netradičním designu nabízí velký sprchový kout. K dispozici jsou kvalitní ručníky a osušky.

Pokoj je vybaven špičkovou full HD televizí s nabídkou satelitních programů a přístupem k internetu. Nabízí také přehrávání medií z USB disků. Samozřejmostí je volný přístup k internetu přes WiFi.

Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost a umíme zareagovat na vaše přání.

V případě jakýchkoliv dotazů nás proto neváhejte kontaktovat.

Okolí

Okolí Martinic v Krkonoších nabízí dostatek příležitostí k odpočinku, ale také k aktivnímu trávení volného času. V okrajové části obce oceníte mimořádné výhledy na horské panorama, poklid venkovského života a čistotu životního prostředí.
Obec je východiskem jak pro návštěvu našich nejvyšších hor, tak pro výlety do Českého ráje. Nabízíme možnost zapůjčení jízdních kol. Pokud si přivezete svoje, nabízíme možnost je bezpečně uložit. Martinice v Krkonoších jsou v bezprostředním dosahu nejvýznamnějších horských středisek (Benecko 13 km, Vítkovice 17 km, Herlíkovice 16km, Mísečky 23 km, Rokytnice nad Jizerou 23 km, Špindlerům Mlýn 25 km, Harrachov 33 km, Pec Pod Sněžkou 40 km a další), která jsou zajímavá pro celoroční sporty a turistiku. Pro milovníky bílé stopy lze doporučit běžecké tratě v nedalekém Studenci (1km), běžecký areál Hraběnka v Jilemnici (3km) a dále pak komplex tratí v Krkonoších, které mají nejbližší výchozí bod na Benecku (13km). Aktuální stav v jednotlivých lokalitách si můžete prohlednout pomocí webových kamer.
Hrad Pecka, perla Podkrkonoší Kryštofa Haranta z Polžic a Bezdružic, je vzdálen 15km. Do Českého Ráje, místa nejkoncentrovanějšího kulturního (hrady, zámky) a přírodního bohatství, dosáhnete po 25km cesty autem. Bozkovské dolomitové jeskyně s největším podzemním jezerem v Čechách lákají stále mnoho návštěvníků z celé republiky (23km). V dosahu jsou také zajímavosti, jako na seznamu UNESCO zapsaná výroba vánočních ozdob ze skleněných perlí www.rautis.cz v Poniklé (13km), světoznámá africká ZOO Dvůr Králové (35km).
V Martinicích jsou jak zastávky autobusových linek jak národních, tak lokálních. Také se zde nachází nádraží, které je křižovatkou tratí Chlumec n. Cidlinou - Trutnov a lokálky Martinice v Krk. – Rokytnice n. Jizerou. Mimochodem již dvakrát se doslato v soutěži o nejkrásnějších nádraží ČR mezi deset finalistů, v roce 2011 a 2016. V roce 2016 bylo vyhlášeno kulturní památkou ČR pro svoji jedinečnou zachovalost areálu a funkčního elektromechanického zabezpečení s 15-ti mechanickými návěstidly. Od května do října je zde o víkendu v provozu železniční muzeum a okolo stanice byla vybudována unikátní naučná stezka.

Potraviny lze nakoupit v místní samoobsluze, případně v supermarketech v nedaleké Jilemnici (3km) nebo Vrchlabí (8km). Po dohodě je možné zajistit lokální potraviny ověřeného původu jako med, čerstvá vejce, mléko, pečivo, ale třeba také místní specialitu – kyselo od babičky.